Foto2

İletişim

+90 232 277 75 75

+90 232 277 50 05

+90 539 594 57 09

Dr. Ekmekcioğlu Kimdir?

     1963 yılında Çorum’da doğdu. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Cemalettin Ekmekcioğlu, 2007 yılından itibaren İzmir Balçova’da bulunan kliniğinde tamamlayıcı tıp alanında çalışmalarına devam etmektedir.

     Dr. Ekmekcioğlu kliniğinde başta Hacamat, Ozon Tedavisi ve Akupunktur olmak üzere Mezoterapi, Fitoterapi, Hirudoterapi, Nöral Terapi, Proloterapi, Glutatyon, Alfalipoik Asit, Yüksek Doz C vitamini.. gibi İntravenöz (damar içi) vitamin, mineral ve bağışıklığı güçlendirici takviye tedavileri, Detox – Diyet ve Sağlıklı Beslenme, Biorezonans Tedavisi, Anasayfaopati, Aroma Terapi gibi hizmetler verilmektedir.

     Hacamat tedavisinin bilimsel temelleri ve Hacamat kanında bulunan ağır metal miktarı ile damardan alınan kanda bulunan ağır metal miktarının karşılaştırılması ile ilgili olarak Türkiye’de yapılan ilk çalışmayı da gerçekleştiren ve bu çalışmasını 2015 yılındaki Akupunktur Sempozyumunda sunmuş olan Dr. Cemalettin Ekmekcioğlu, aynı zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından hekimlere yönelik olarak düzenlenen Getat eğitimlerinde eğitimci olarak da zaman zaman görev almaktadır.

     Klinikte yapılan tedavilerde “Hastalık yoktur, hasta vardır” kuralından yola çıkarak her birey için kişiye özel tedavi uygulaması yapılmaktadır. Doktor Ekmekcioğlu’nun başarısı standart uygulama dışında her bireyin gereksinimine göre tedavi planlamasından ve bu tedavinin özenle uygulanmasından geçmektedir.